Ta oferta pracy jest nieaktualna od 115 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog Konstrukcji Stalowych (k/m)

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TECHNOLOG KONSTRUKCJI
    STALOWYCH(K/M)

    Miejsce pracy: Szczecin

    Osoba uczestnicząca w procesie planowania i opracowywania technologii wykonania konstrukcji Offshore.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • Projektowanie technologii wykonania konstrukcji stalowych.
    • Kalkulacja prac wynikających z procesu produkcji konstrukcji stalowych.
    • Opracowywanie dokumentacji technologicznej, w tym instrukcji dla poszczególnych zespołów produkcyjnych.
    • Wspieranie produkcji w przypadku problemów technologicznych.
    • Optymalizacja procesów produkcji.
    • Udział w rozwijaniu i wdrażaniu nowych technologii do procesu produkcyjnego.

    WYMAGANE KWALIFIKACJE

    • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunki: budownictwo, mechanika budowa maszyn lub pokrewne).
    • Doświadczenie zawodowe związane z technologią wykonania konstrukcji stalowych.
    • Znajomość metod i technik produkcji.
    • Dobra organizacja oraz samodzielność pracy.
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

    OFERUJEMY

    • Pracę w jednej z największych fabryk Offshore w Europie.
    • Realizacja międzynarodowych projektów w zakresie wielkogabarytowych konstrukcji stalowych.
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    • Zdobywanie wiedzy od specjalistów z branży Offshore.
    • Miłą atmosferę pracy w młodym rozwijającym się zespole.
    • Możliwość obserwacji zaprojektowanych konstrukcji w trakcie ich realizacji.
    • Stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę.
    • Pakiet socjalny (w tym prywatna opieka medyczna oraz karta Multisport).

    ST3 Offshore

    to szczeciński, innowacyjny dostawca stalowych fundamentów na potrzeby rozwijającej się morskiej energetyki wiatrowej.

    Nasza fabryka jest jedną z najnowocześniejszych w Europie. Wykorzystujemy najnowsze technologie produkcji seryjnej. Wyróżnia nas własny dział inżynierii i projektowania, wysoki poziom automatyzacji i unikalne technologie spawalnicze.

    Zapewniamy najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

    ST3 Offshore sp. z o.o.
    ul. Brdowska 5
    PL 71-700 Szczecin
    T: +48 91 813 6464
    F: +48 91 813 6465
    www.st3-offshore.com
    [email protected]

    Uprzejmie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Na dokumentach rekrutacyjnych należy umieścić jedną z klauzul dotyczących przetwarzania osobowych:

    ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ST 3 Offshore sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych
    ” – jeżeli chcesz byśmy przechowywali Twoje CV w naszej bazie przez okres 12 miesięcy

    albo
    ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ST 3 Offshore sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby trwającego w dniu składania CV procesu rekrutacji na stanowisko "Główny Projektant"- jeżeli chcesz wziąć udział tylko w rekrutacji, o której mowa w tym ogłoszeniu.

    Przypominamy, że  CV bez wymaganych klauzul nie będą rozpatrywane i będą automatycznie usuwane z systemu. Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych w procesach rekrutacji w ST 3 Offshore na naszej stronie internetowej www.st3offshore.com w zakładce Kariera.