Ta oferta pracy jest nieaktualna od 137 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog - Konstruktor

  • Narew (pow. hajnowski), Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AluWindows  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. jest  firmą działającą na rynku stolarki aluminiowej. W związku z dynamicznym rozwojem swojej działalności poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Białystok (okolice), Narew (pow. hajnowski)

    OBOWIĄZKI:

    • tworzenie dokumentacji technologicznej i produkcyjnej, wycen,
    • rozwiązywanie zagadnień w obszarze konstrukcji i technologii,
    • wdrażanie nowych technologii w zakresie konstrukcji aluminiowych,
    • budowanie wizerunku firmy wśród nowych i stałych klientów.

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe techniczne,
    • znajomość programów: AUTOCAD,
    • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
    • samodzielność działania oraz nastawienie na realizację celów,
    • samodyscyplina – umiejętność organizacji pracy,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 - kontakt telefoniczny z kontrahentami,
    • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • zaangażowanie, komunikatywność, odpowiedzialność.

    OFERUJEMY:

    • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
    • ciekawą pracę i dynamiczny rozwój wraz z rozwojem firmy,
    • możliwość zdobycia nowych specjalistycznych kompetencji oraz doskonalenia umiejętności zawodowych,
    • możliwość dowozu do miejsca pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.