Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog - Konstruktor

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-05-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Regalux od 20 lat zajmuje się profesjonalnym planowaniem przestrzeni magazynowej oraz integracją automatyki magazynowej. Na podstawie wieloletnich doświadczeń jako integrator podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu własnej produkcji i dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym pozwalającym na obróbkę metali w pełnym zakresie.

    Obecnie tworzy zespół z którym wspólnie chcemy rozwijać nowe centrum badawczo - rozwojowe bezpośrednio związane z automatyką i robotyką magazynową.

    Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
    TECHNOLOG - KONSTRUKTOR
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Opis stanowiska pracy:

    • projektowanie nowych elementów systemów automatyki magazynowej we współpracy z zespołem projektowym,
    • tworzenie dokumentacji projektowej oraz technicznej,
    • aktywne uczestnictwo w rozwoju produktu,
    • kosztorysowanie procesów produkcyjnych,
    • samodzielne prowadzenie nowych projektów,
    • poszukiwanie nowych rozwiązań i technologii,
    • inicjowanie zmian technologicznych oraz materiałowych mających na celu poprawę jakości oraz wydajności produkcji,
    • współpraca z Klientem zewnętrznym i reprezentowanie firmy na spotkaniach biznesowych,

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn, elektromechanika),
    • doświadczenie na stanowisku technolog-konstruktor, inżynier-konstruktor lub pokrewne,
    • bardzo dobra znajomość programu AutoCAD,
    • praktyczna znajomość reguł projektowania, procesów technologicznych i wytwórczych,
    • podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn oraz obróbki plastycznej stali,
    • odpowiedzialność i samodzielność w podejmowaniu kluczowych decyzji,
    • umiejętność pracy w zespole i w budowanie dobrych relacji,

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • udział w międzynarodowych projektach i konkursach,
    • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez udział w projektach badawczych oraz poprzez poznawanie nowych form technologii,
    • pracę w dynamicznym zespole i miłej atmosferze,
    • możliwość pracy zdalnej,
    • dla Kandydatów spoza Chojnic możliwość zapewnienia mieszkania służbowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem.

    Poniżej link do ostatnich realizacji firmy Regalux:

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
    Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez REGALUX Krzysztof Sutowski z siedzibą w Topole 40, 89-600 Chojnice, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych, w szczególności z Ogólnym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i obejmuje przetwarzanie moich danych osobowych również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez REGALUX Krzysztof Sutowski z siedzibą w Topole 40, 89-600 Chojnice.”