Logo Pracuj.pl

Technolog-Konstruktor elementów mechanicznych

MYRRA POWER SP. Z O.O.O firmie

  • Kałuszyn, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

MYRRA POWER SP. Z O.O.

Warszawska 1

Kałuszyn

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie maszyn, urządzeń i narzędzi
  • adaptacja i modernizacja maszyn i urządzeń do nowych projektów
  • projektowanie prototypów produktów
  • budżetowanie projektów
  • realizacja projektów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku budowa maszyn
  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji technicznej elementów mechanicznych
  • dobra znajomość na Solidworks 2016 i MS Office
  • umiejętność planowania i organizacji pracy
  • komunikatywność, innowacyjność i samodzielność w działaniu
  • odpowiedzialność za powierzone zadania
  • język angielski w mowie i piśmie

To oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu oraz w dynamicznym zespole
  • atrakcyjne projekty
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (stałe zatrudnienie)
  • możliwość rozwoju poprzez stosowanie nowych technologii i rozwiązań technicznych oraz współpracę z podwykonawcami i dostawcami

Kandydatów zapraszamy do składania aplikacji zawierających:

  • życiorys
  • list motywacyjny

Firma Myrra Power Sp. z o.o. jest filią francuskiej firmy Group Myrra SAS zlokalizowaną w Polsce od 1996 w Kałuszynie, 15 km na wschód od Mińska Mazowieckiego przy autostradzie A2.

Nasza firma zajmuje się produkcją transformatorów i dławików dla całego rynku elektroniki przemysłowej, rynku medycznego i kolejowego. Nasze produkty realizowane są według potrzeb klienta i wysyłane na cały świat.

Aktualne oferty pracodawcy
Biuro/2021

Technolog-Konstruktor elementów mechanicznych, Warszawska 1, Kałuszyn