Ta oferta pracy jest nieaktualna od 33 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog – Konstruktor form wtryskowych

  • Sosnowiec, Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Magneti Marelli jest międzynarodową firmą zajmującą się projektowaniem i produkcją  zaawansowanych  układów i komponentów dla sektora samochodowego.

    Automotive Lighting  jest częścią  Magneti Marelli  z siedzibą w  Reutlingen, w Niemczech, zajmuje się rozwojem, produkcją i sprzedażą zewnętrznego oświetlenia samochodowego dla wszystkich największych producentów samochodów na świecie.

    W naszym zakładzie w Sosnowcu zatrudniamy 1.700 pracowników zmotywowanych do tego aby  na czas dostarczać klientom  produkty najwyższej jakości.

    Obecnie poszukujemy osoby do Działu Technologii – Manufacturing Engineering na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice, Sosnowiec

    Wymagania:

    • Roczne doświadczenie na stanowisku technologa form wtryskowych lub konstruktora form

    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

    • Znajomość programu CATIA i INVENTOR

    • Znajomość budowy i mechaniki i zasad działania form wtryskowych

    • Znajomość materiałoznawstwa i obróbki skrawaniem

    • Umiejętność czytania rysunku technicznego

    Zadania

    • Usuwanie awarii form (projektowanie elektrod i części zamiennych, programowanie NC)
    • Projektowanie modyfikacji form na podstawie modeli detali wydanych przez Dział Badań i Rozwoju
    • Nadzór technologiczny nad przebiegiem prac na formach
    • Analiza wykonalności zmian proponowanych przez Dział Badań i Rozwoju
    • Pomoc przy analizie nowych projektów form
    • Pomoc przy analizie niezgodności wyrobu –wprowadzanie poprawy narzędzia

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę
    • Bogaty pakiet socjalny (premia wakacyjna, świąteczna, karta Multisport i OkSystem)
    • Możliwości rozwoju kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach i szkoleniach
    • Szkolenia techniczne i wewnętrzne kursy językowe organizowane w godzinach pracy
    • Elastyczne godziny pracy. Zaczynamy pracę między 7:30 a 9:00
    • Dofinansowanie do studiów podyplomowych

    Zainteresowanie osoby proszone są o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

    Prosimy o zamieszczenie oświadczenia: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych  osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji „(zgodnie z ustawą z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust. nr 133 poz.883).

    bottom