Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97 roku o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133 pozycja 883)"
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog - Konstruktor

Inter Sicherheits Service Sp. z o.o.

Kobylogórska 2

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej na wyroby produkowane i nowo uruchamiane w programie Inventor, Volt

  • opracowanie dokumentacji materiałowo-technologicznej zgodnie z obowiązującymi procedurami,

  • wprowadzanie zmian w dokumentacji technologiczno-konstrukcyjnej będącym kolejnym uaktualnianiem dokumentacji lub wynikających z postępu technicznego,

  • rozwój istniejących rozwiązań technicznych, oraz wprowadzenie nowych technologii, innowacji, usprawnień,

  • dobór i organizowanie procesów technologicznych w zakresie produkcji i konstrukcji stalowych,

  • bieżący nadzór nad wykonywaniem zleceń produkcyjnych,

  • kontrola zgodności dokumentacji produkcyjnej z odpowiednimi standardami, przepisami oraz normami technicznymi i normami bezpieczeństwa,

  • podejmowanie działań zapobiegających powstawaniu niezgodności,

  • odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań.

Nasze wymagania

  • min.1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, mile widziana branża metalowa,

  • wykształcenie wyższe techniczne ,preferowane kierunki: elektrotechnika, mechanika, elektronika,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i posługiwania się oprogramowaniem do projektowania Inventor,

  • znajomość zagadnień związanych ze spawalnictwem i obróbką metali,

  • umiejętność pracy koncepcyjnej i komunikatywność,

  • bardzo dobrych zdolności analitycznych,

  • optymalne wykorzystanie urządzeń oraz terminowe wykonywanie zadań,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • rzetelność i dokładność wykonywanych projektów,

  • wysoka kultura wykonywanej pracy i świadomość wykonywania produktów wysokiej jakości,

  • wysoka motywacja,

  • wytrwałość oraz determinacja w działaniu,

  • umiejętność pracy z programy 3 D CAD.

To oferujemy

  • stabilną prace w rozwijającej się i inwestującej firmie,

  • pełną wyzwań i ciekawą pracę,

  • pracę w ambitnym i dynamicznym zespole,

  • wynagrodzenie powiązane z wynikami,

  • atrakcyjny system premiowy, premia uznaniowa,

  • możliwość podwyższania kwalifikacji,

  • inne dodatki do wynagrodzenia np. dodatek nocny lub nadgodziny, wypłacane są zgodnie z kodeksem pracy.

ISS Inter Sicherheits Service Sp. z o.o. jest jednym z największych w Europie producentów sejfów, kas pancernych i szaf na broń z siedzibą w Gorzowie Wlkp., zatrudniającym ok. 150 pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukiwani są odpowiedni kandydaci do pracy na stanowisku

Wierzymy, że rozwój firmy i jej obecna pozycja na rynku, jest możliwa dzięki naszym pracownikom. Obecnie do naszego grona poszukujemy:

Przewiń do profilu firmy

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.iss.net.pl

CV wraz z listem motywacyjnym wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikuj lub kierować na adres:

ul. Kobylogórska 2

66-400 Gorzów Wlkp.

tel.(095)733-69-23

Jednocześnie informujemy, iż przesłanych aplikacji nie zwracamy. Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.