Ta oferta pracy jest nieaktualna od 293 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog - Konstruktor

  • Jawor, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-08-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KUŹNIA JAWOR SA

    Kuźnia Jawor SA producent wysokiej jakości odkuwek matrycowych.
    Od wielu lat specjalizuje się w kuciu matrycowym i obróbce mechanicznej.

    W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy najlepszego,
    zorientowanego na cele kandydata/kandydatki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Jawor
    Region: dolnośląskie

    Zakres obowiązków:

    • Projektowanie i kalkulacja nowych oraz modyfikacja istniejących wyrobów i rozwiązań konstrukcyjnych,
    • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną,
    • Współpraca przy wdrażaniu nowych projektów,
    • Kontrola i optymalizacja istniejących procesów technologicznych,
    • Analiza zapotrzebowania na maszyny, narzędzia i materiał do procesu technologicznego,
    • Opracowywanie i wprowadzanie list materiałowych i marszrut do systemu klasy MRP/ERP,
    • Określenie standardów jakościowych i czasowych,
    • Tworzenie modeli konstrukcyjnych w środowisku CATIA, Solid Works,
    • Projektowanie oraz konstrukcja narzędzi i przyrządów (m.in. wykrojniki, matryce kujące, przyrządy mocujące do obrabiarek CNC),
    • Analiza problemów konstrukcyjno - technologicznych,
    • Wykonywanie symulacji procesów, np. procesu kucia dla  zaprojektowanych narzędzi,
    • Współpraca z działem produkcji przy testowaniu zaprojektowanych narzędzi.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie min średnie techniczne (preferowane kierunki: automatyka, mechanika) oraz doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
    • MILE WIDZIANI ABSOLWENCI STUDIÓW TECHNICZNYCH z 1-2 letnim doświadczeniem,
    • Umiejętność sporządzania dokumentacji technologicznej oraz przygotowania modeli oraz bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
    • Umiejętność planowania i projektowania przebiegu procesów technologicznych,
    • Umiejętność analizy potrzeb klienta w zakresie wymagań produktowych w celu opracowania technologii wytwarzania,
    • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing, FMEA itp.,
    • Bardzo dobra znajomość pakietu biurowego MS Office (szczególnie Excel),
    • Samodzielność i systematyczność w działaniu,
    • Otwartość na zmiany, kreatywność, innowacyjność,
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
    • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Zdolność analitycznego myślenia.

    Mile widziane:

    • Obsługa programów komputerowych wspomagających projektowanie (CAD/CAM, Solid Works, Catia, Q-Form),
    • Doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów,
    • Znajomość systemów klasy MRP/ERP,
    • Znajomość j. angielskiego i/lub j. niemieckiego,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę,
    • Niezbędne szkolenia wymagane do wykonywania powierzonych obowiązków,
    • Stabilność zatrudnienia w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego,
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie,
    • Prywatną opiekę medyczną.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji – CV w języku polskim na adres:

    Biuro Kadr i Płac
    ul. Kuziennicza 4, 59-400 Jawor

    lub za pomocą przycisku aplikowania z dopiskiem  – rekrutacja: Technolog/konstruktor

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Kuźnię Jawor SA ( zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 833 z póź. zm.).