Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog - Konstruktor

Furniko Fabryka Mebli Biurowych Sp. z o.o.O firmie

Furniko Fabryka Mebli Biurowych Sp. z o.o.

Batalionów Chłopskich 85

Koszalin

FURNIKO Fabryka Mebli Biurowych Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z 30 letnią tradycją. Zgodnie z naszym hasłem EXPECT MORE – Oczekuj Więcej dostarczamy naszym klientom nie tylko meble biurowe, ale także innowacyjne nowoczesne technologie i rozwiązania, tworzymy kreatywne przyjazne biura w Polsce i na Świecie.
Więcej o nas dowiesz się na stronie www.furniko.pl

Podstawą naszych sukcesów jest dobrze funkcjonujący, otwarty na zmiany, kreatywny i wspierający się
zespół pracowników. Odpowiedzialność za wspólny wynik, szczerość, zaangażowanie, szacunek, zaufanie i dbałość o standardy to wartości jakimi się kierujemy.

Jeśli podzielasz nasze wartości, posiadasz kompetencje zgodne z naszymi oczekiwaniami na stanowisku Specjalista ds. Kontroli Jakości i zależy Ci na dalszym rozwoju zawodowym, to dołącz do naszego Zespołu!

Twoje główne zadania:

  • Projektowanie mebli biurowych i produktów akustycznych
  • Wprowadzanie zmian, optymalizacja konstrukcji i technologii wykonania aktualnie produkowanych wyrobów
  • Opracowanie pełnej dokumentacji technicznej wyrobów (szczegółowa dokumentacja konstrukcyjna, marszruty technologiczne, specyfikacja materiałowa, kalkulacja kosztów wytworzenia)
  • Opracowanie instrukcji montażu i pakowania
  • Techniczne przygotowanie produkcji bieżących zleceń i projektów
  • Ścisła współpraca z działami: Produkcji, Zakupów i Sprzedaży oraz Kooperantami
  • Nadzór nad procesem produkcji prototypów oraz wdrożeniem produktu
  • Udział w pracach rozwojowych nowych produktów i wdrażaniu nowych technologii wytwarzania

  • Masz doświadczenie minimum 3-letnie w pracy na podobnym stanowisku
  • Posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu konstrukcji oraz technologii produkcji mebli skrzyniowych, tapicerowanych oraz podzespołów metalowych
  • Biegle znasz i umiesz korzystać z oprogramowania CAD, w szczególności Solid Works (warunek konieczny)
  • Potrafisz bardzo dobrze posługiwać się arkuszem MS Excel
  • Jesteś osobą kreatywną otwartą na zmiany, ukierunkowaną na swój rozwój zawodowy i podnoszenie kompetencji
  • Posiadasz umiejętność planowania i pracy pod presją czasu
  • Jesteś komunikatywny(a) i lubisz pracować w zespole
  • Masz wykształcenie wyższe techniczne: technologia drewna – specjalność projektowanie mebli, mechanika i budowa maszyn lub kierunki pokrewne

Z naszej strony oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wsparcie rozwoju zawodowego pracowników poprzez szkolenia i warsztaty doskonalące finansowane przez pracodawcę
  • Bardzo dobre i komfortowe warunki pracy
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku
  • Bogaty pakiet socjalny (wysokie świadczenia pieniężne, nieoprocentowane pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci i młodzieży, wsparcie dla pracowników w trudnej sytuacji losowej)
  • Rozszerzony pakiet prywatnej opieki medycznej LUX MED z dostępem do lekarzy specjalistów na terenie całej Polski
  • Przyjemną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Furniko Fabrykę Mebli Biurowych Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie ul. Batalionów Chłopskich 85 w celu realizacji procesu rekrutacji."

Ogłoszenie archiwalne