Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog-Konstruktor

Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "BIEŻANÓW"SP. Z O.O.O firmie

  • Półłanki 25, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "BIEŻANÓW"SP. Z O.O.

Półłanki 25

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i wdrożenie dokumentacji konstrukcyjnej na produkowane wyroby, przyrządy i pomoce warsztatowe oraz świadczone usługi (rynek krajowy i zagraniczny)

  • Opracowanie i wdrożenie dokumentacji odbiorowej tj. karty pomiarowe i arkusze kontrolne.

  • Opracowanie i wdrożenie dokumentacji technicznej jak instrukcje, warunki techniczne wykonania i odbioru (WTWiO), dokumentacja techniczno-ruchowa (DTR)

  • Modyfikacja i aktualizacja dokumentacji konstrukcyjnej i technicznej na wyroby

  • Rejestracja i wydanie dokumentacji dla produkcji i kontroli jakości

  • Wsparcie konstrukcyjne nad produkowanymi wyrobami, udział w analizie problemów produkcyjnych

  • Udział w analizie możliwości wykonania wyrobu/usługi z zapytań oraz przygotowanie danych na potrzeby kalkulacji/wycen

  • Prowadzenie uzgodnień technicznych, współpraca z klientem, biurem projektowym, podwykonawcom

  • Udział w oględzinach i pomiarach kontrolnych nawierzchni szynowej u klienta (użytkownika)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym z zakresu mechaniki i budowy maszyn, lub pokrewne

  • Doświadczenie zawodowe – min. 3 lata

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i zasad jej tworzenia

  • Biegła obsługa programów AutoCAD oraz Inventor

  • Wiedza techniczna branżowa

  • Znajomość specyfiki produkcji

  • Znajomość rynku wyrobów kolejowych

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w rozwijającej się firmie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Możliwość zwiększania kompetencji i doświadczenia zawodowego

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Prywatna opieka medyczna

  • Świadczenia z funduszu socjalnego

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe „Bieżanów”, spółka-matka Grupy KZN Bieżanów jeden z liderów segmentu infrastruktury szynowej w Polsce i Europie. Producent innowacyjnych rozwiązań dla nawierzchni szynowych – kolej,

tramwaj, metro; które dostarcza wraz z kompleksowymi usługami logistycznymi, budowlanymi i serwisowymi.

Przewiń do profilu firmy