Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog - Konstruktor

Gała Meble Sp. z o.o.

  • Królewska Wola (pow. oleśnicki)

    Królewska Wola (pow. oleśnicki), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie mebli,

  • Opracowanie pełnej dokumentacji technicznej wyrobów (szczegółowa dokumentacja konstrukcyjna, dokumentacja pakowania i paletowania, instrukcje montażu, marszruty technologiczne, specyfikacja materiałowa BOM),

  • Ścisła współpraca z działami: Produkcji, Zakupów i Sprzedaży oraz Kooperantami,

  • Nadzór nad procesem produkcji prototypów oraz wdrożeniem produktu,

  • Poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych, inicjowanie nowych wdrożeń oraz projektów związanych z poprawą jakości oraz redukcją kosztów wytworzenia.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne: technologia drewna – specjalność projektowanie mebli, mechanika i budowa maszyn lub techniczne kierunki pokrewne,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Praktyczna wiedza z zakresu technologii produkcji mebli skrzyniowych,

  • Znajomość oprogramowania CAD w szczególności Autodesk Inventor,

  • Obsługa programu Word oraz Excel,

  • Otwartość na zmiany, ukierunkowane na swój rozwój zawodowy i podnoszenie kompetencji,

  • Umiejętność planowania i pracy pod presją czasu,

  • Komunikatywność i praca w zespole.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności,

  • Praca w młodym zespole w przyjaznej atmosferze.

O nas

Gała Meble to dynamicznie rozwijająca się firma z branży meblowej.

Istniejąca na Rynku Pracy ponad 40 lat. Posiadająca 5 zakładów produkcyjnych

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:Technolog / Konstruktor

Miejsce pracy: Królewska Wola (okolice Twardogóry?Międzybórz)