Ta oferta pracy jest nieaktualna od 250 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog - Konstruktor

  • Kruszyn Krajeński (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 16.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mała firma produkcyjna zajmująca się konstruowaniem i produkowaniem urządzeń dla przemysłu spożywczego poszukuje na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kruszyn Krajeński (pow. bydgoski)

    Zakres obowiązków

    • przygotowanie dokumentacji konstrukcyjnej oraz technologicznej,
    • aktualizacja istniejącej dokumentacji,
    • sporządzanie instrukcji użytkowania produktów,
    • współpraca z działami konstrukcyjnym, produkcji, zaopatrzenia i magazynem,
    • sporządzanie dokumentacji techniczno – ruchowej,
    • optymalizacja procesów technologicznych.

    Wymagania

    • absolwent/student ostatniego roku na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn bądź pokrewnym,
    • komunikatywność, samodzielność w działaniu, inicjatywa, kreatywność,
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
    • mile widziana znajomość oprogramowania CAD,
    • zaangażowanie i wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,
    • dobra organizacja pracy.

    Oferujemy

    • zatrudnienie na umowę o pracę,
    • pracą z ciekawymi produktami,
    • dobrą atmosferę w zespole,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w ciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia klikając w przycisk aplikowania.