Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog - konstruktor

Fabryka Mebli AskorO firmie

Fabryka Mebli Askor

Spółdzielcza 17

Lipno (pow. leszczyński)

Twój zakres obowiązków

  • konstruowanie mebli w środowisku CAD/CAM

  • generowanie programów CNC

  • opracowywanie dokumentacji technologicznej

  • harmonogramowanie produkcji

  • monitorowanie produkcji bieżącej

  • raportowanie wyników

Nasze wymagania

  • umiejętność obsługi programów CAD/CAM

  • umiejętność obsługi programu Microsoft Excel

  • znajomość konstrukcji oraz technologii produkcji mebli skrzyniowych

  • język angielski – poziom komunikatywny

  • prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o „Umowę o pracę”

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • ubezpieczenie zdrowotne opłacane przez pracodawcę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • udział w ciekawych projektach

  • uczestnictwo w szkoleniach