Logo Pracuj.pl

Technolog / Konstruktor

Syzan MetalO firmie

Syzan Metal

Krzemieniecka 2

Polesie

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • praca zgodnie z powierzonym zakresem obowiązków

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość oprogramowania Inventor i Solid
  • doświadczenie zawodowe w pracy jako technolog lub konstruktor mile widziane
  • znajomość materiałów konstrukcyjnych (metale, tworzywa sztuczne, drewno, szkło)
  • znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • współpraca ze środowiskiem project managerów, liderów produkcji metal i montaż, oraz innymi technologami/konstruktorami
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach wewnętrznych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku

Technolog / Konstruktor, Krzemieniecka 2, Polesie, Łódź