Oferta pracy

Technolog - Konstruktor

PASCAL PREFABRYKATY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

PASCAL PREFABRYKATY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Bolesława Chrobrego 20B

Międzychód

Firma Pascal Prefabrykaty Sp. z o.o.

działająca w branży budowlanej i konstrukcyjnej na terenie Polski,
w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

TECHNOLOG/KONSTRUKTOR
Działy: Konstrukcji Stalowych i Prefabrykatów Betonowych

OPIS STANOWISKA – ZAKRES ZADAŃ:

  • sporządzanie, wdrażanie i kontrola dokumentacji produkcyjnej dla wytwarzanych wyrobów;
  • tworzenie dokumentacji technicznej realizowanych projektów;
  • nadzór technologiczny nad produkcją oraz wdrażaniem nowych wyrobów;
  • bieżąca kontrola i raportowanie postępów realizacji projektów;
  • wykonywanie prac wg projektów technicznych (dokumentacji warsztatowych) oraz innych instrukcji wykonawczych;
  • optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych;
  • przygotowywanie zamówień materiałów;
  • przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa, norm oraz procedur.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • znajomość obsługi programów typu CAD i CAM;
  • umiejętność posługiwania się edytorami tekstów oraz arkuszami kalkulacyjnymi;
  • mile widziane doświadczenie przy produkcji konstrukcji stalowych i/lub produkcji prefabrykatów betonowych;
  • prawo jazdy kat. B;
  • kreatywność i inicjatywa w działaniu;
  • samodzielność i dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, na umowę o pracę;
  • możliwość pracy w młodym dynamicznym zespole;
  • przyjazne środowisko pracy, otwartość na pomysły;
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z generowanymi wynikami;
  • ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Pascal Prefabrykaty z siedzibą w Międzychodzie zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji wyłącznie procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Pascal Prefabrykaty Sp. z o.o.

ul. Bolesława Chrobrego 20B 64

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy