Technolog - Konstruktor

  • Międzyrzecz, lubuskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.03.2019
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 15.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Gramm Technika Sp. z o.o. Firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym specjalizująca się w obróbce metali , tworzyw sztucznych i nakładania powłok galwanotechnicznych na metale oraz usług spawalniczych

    Miejsce pracy: Karolewo koło Międzyrzecza

    Opis stanowiska:

    • wspieranie planowania i realizacji produkcji,
    • wspieranie procesu projektowania,
    • inicjowanie działań i wdrażanie usprawnień mających na celu doskonalenie, optymalizację procesów produkcyjnych i kosztów oraz podnoszenie jakości,
    • ścisła współpraca z innymi działami firmy, w tym zaopatrzenia, logistyki,

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne– kierunek budowa maszyn,
    • doświadczenie w pracy co najmniej 2 -lata w dziale produkcji lub konstrukcji,
    • dobra znajomość programów AUTO-CAD i INVENTOR,
    • obsługa pakietu MS Office,
    • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
    • znajomość języka niemieckiego (mile widziana znajomość języka angielskiego) na poziomie swobodnej komunikacji ustnej i pisemnej z zagraniczną centralą,
    • znajomość procesów produkcyjnych,
    • znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem jakością – mile widziane

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
    • możliwość korzystania z funduszu socjalnego (np. bony świąteczne),
    • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na Życie i NW,
    • możliwość szkolenia w Niemczech w grupie Gramm,
    • możliwość zapewnienia mieszkania,
    • przyjazna atmosfera w pracy,
    CV prosimy kierować na adres:

    Gramm Technika Sp. z o.o.
    Karolewo 5, 66-300 Międzyrzecz
    lub
     klikając w przycisk aplikowania.

    Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową: http://www.gramm.com.pl/

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gramm Technika Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gramm Technika Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    bottom