Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog - Konstruktor

  • Mielec, podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Mielec

    Opis stanowiska:

    • Tworzenie nowych rozwiązań do zachodzących procesów technologicznych oraz optymalizacja istniejących
    • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych w etapie rozwoju procesu
    • Koordynacja projektów oraz tworzenie i zarządzanie dokumentacją techniczną

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowany kierunek Mechanika i Budowa Maszyn
    • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
    • Bardzo dobra znajomość procesów obróbki plastycznej blach
    • Umiejętność posługiwania się programami CAD/CAM
    • Znajomość systemu Creo
    • Doświadczenie w projektowaniu procesów technologicznych konstrukcji blaszanych i spawanych
    • Umiejętność projektowania przyrządów obróbczych oraz spawalniczych
    • Wysokie zdolności organizacyjne

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
    • Wysokie standardy pracy
    • Dostęp do nowoczesnych technologii
    • Pakiet dodatkowych benefitów i świadczeń
    • Możliwość zwiększania kompetencji zawodowych oraz uczestnictwa w dodatkowych szkoleniach
    • Aktywny rozwój zawodowy w ramach organizacji
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Do CV prosimy dołączyć zgodę na rekrutacje: http://retech.pl/upload/Zgoda_na_rekrutacje.doc