Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog - Konstruktor

  • Namysłów, opolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dobra Forma to firma z 17-letnią tradycją będąca wiodącym producentem najwyższej jakości rozwiązań meblowych dla wnętrz biurowych, hotelowych i komercyjnych.

    Dobra Forma jest marką Polskiej Grupy Meblowej oraz wchodzi w skład Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli.

    W chwili obecnej firma Dobra Forma poszukuje specjalisty na stanowisko:

    ZAKRES ZADAŃ:

    • Tworzenie dokumentacji technicznej przygotowanej pod procesy produkcyjne,
    • Współpraca z klientami oraz kontrahentami,
    • Obsługa technologiczna procesów związanych z produkcją mebli,
    • Poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych,
    • Nadzór nad wykonywaniem prototypów mebli,
    • Praca nad projektami rozwojowymi w zakresie tworzenia nowych linii produktowych.

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie techniczne (preferowane: technologia drewna),
    • Znajomość obsługi programu Solid Works,
    • Umiejętność stosowania narzędzi do projektowania/modelowania 2D i 3D,
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
    • Wiedza z obszaru branży meblarskiej (materiały, konstrukcje, systemy),
    • Umiejętność tworzenia rysunków warsztatowych według wytycznych z wizualizacji obiektu,
    • Mile widzialna dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
    • Bardzo dobra organizacja pracy,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia,
    • Wysoka kultura osobista.

    OFERUJEMY:

    • Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie z branży meblarskiej,
    • Pracę w profesjonalnym zespole, złożonym z najlepszych specjalistów w swoich obszarach,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansu wewnętrznego,
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Profesjonalne narzędzia pracy,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji - udział w szkoleniach specjalistycznych.

    Klikając w przycisk „Aplikuj" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Dobra Forma sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Mając na względzie treść rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku, zgodnie z treścią art. 13 ww. rozporządzenia (RODO) w imieniu dobra forma sp. z o.o. z/s w Namysłowie informujemy, że:
    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowym jest: dobra forma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z/s w Namysłowie, wpisana do wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000070700;
    2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z rekrutacją / przyszłą rekrutacją – nad podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, c RODO oraz ustawy Kodeks Pracy;
    3. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres rekrutacji okres tej i przyszłych rekrutacji*
    4. Posiada Pani/Pan prawo żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także cofnięcia zgody;
    5. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
    6. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne;
    7. Dodatkowo informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.