Technolog - Konstruktor

  • Niwy (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-13
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 2018-08-12)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Niwy (pow. bydgoski)
    graf2

    Opis stanowiska:

    • przygotowanie technologii do produkcji mebli biurowych, w oparciu o materiały dostępne na rynku,
    • tworzenie dokumentacji produkcyjnej,
    • udział w procesach doskonalenia i optymalizacji istniejącej technologii,
    • zapewnienie właściwej jakości wyrobów wprowadzanych do produkcji.

    Wymagania:

    • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
    • zaangażowanie i dobra organizacja pracy,
    • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
    • znajomość programów typu CAD pakietu MS Office,(Excel i Word);
    • znajomość programu TOP SOLID i/lub doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowana branża meblowa) będą dodatkowymi atutami.

    Oferujemy:

    • pracę przy ambitnych projektach dla znanych marek,
    • umowę o pracę na pełen etat,
    • stabilność zatrudnienia,
    • przyjazną atmosferę pracy,
    • pracę w zgranym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.