Oferta pracy

Technolog / Konstruktor odzieży

ProfixO firmie

Profix

Dobra 3

Łomna-Las (pow. nowodworski)

PROFIX Sp. z o.o. wiodąca firma w branży narzędziowej. Właściciel marek PROLINE, PROLINE HD, LAHTI PRO, TRYTON, VULCAN CONCEPT oraz dystrybutor renomowanych światowych marek takich jak: STANLEY, BLACK&DECKER, FISKARS.

Od ponad 25 lat z powodzeniem działamy w obszarze produkcji i handlu. Jesteśmy dostawcą wysokiej jakości narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, odzieży ochronnej i roboczej oraz artykułów BHP

Obecnie poszukujemy doświadczonego i skutecznego kandydata na stanowisko
Technolog / Konstruktor odzieżyNumer ref.: Miejsce pracy: Łomna Las, okolice Łomianek, bezpośrednio przy trasie krajowej nr 7

Kluczowe zadania:

  • Wykonywanie szablonów odzieży bhp
  • Tworzenie dokumentacji technologicznej do projektu
  • Tworzenie tabeli rozmiarowej odzieży
  • Wsparcie projektanta kolekcji w zakresie jakości dobieranych materiałów
  • Udział we wdrażaniu nowych produktów do produkcji
  • Monitorowanie poprawności produkcji, kontrola jakości

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe – odzieżowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność wykonywania szablonów odzieżowych
  • Umiejętność sporządzania dokumentacji technologicznej
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Komunikatywność, obowiązkowość, terminowość i dokładność
  • Znajomość systemu komputerowego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Interesującą pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku w stabilnej firmie z wieloletnimi tradycjami,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i nabywania ciekawych doświadczeń
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych w pełni finansowanych przez pracodawcę – karta Multisport, opieka medyczna w placówkach Medicover
Zgłoszenia wraz z CV i list motywacyjny prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy