Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog – konstruktor okrętowy

Stocznia Szczecińska „Wulkan” sp. z o.o.

Andrzeja Antosiewicza 1

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • określanie warunków technicznych do zamówień materiałów i urządzeń,

  • projektowanie oprzyrządowania dla realizowanych prac kadłubowych i wyposażeniowych,

  • wycena pracochłonności i kosztów prac wyposażeniowych,

  • opracowywanie technologicznych harmonogramów wyposażania statków i konstrukcji stalowych,

  • opracowywanie szczegółowych technologii wykonawczych dla budowanych statków i konstrukcji stalowych,

  • współpraca ze służbami utrzymania ruch w celu uzgodnienia zakresu modernizacji i uzupełnienia wyposażenia stanowisk i gniazd produkcyjnych w urządzenia technologiczne.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • nin. 5 lat pracy w firmach projektowych lub wykonawczych działających w branży okrętowej,

  • znajomość procesu budowy statków oraz konstrukcji okrętowych,

  • znajomość metod i parametrów wyceny kosztów wykonania konstrukcji okrętowych,

  • znajomość przepisów Towarzystw Klasyfikacyjnych,,

  • znajomość języka angielskiego,

  • znajomość środowiska Windows, biegła znajomość pakietu Microsoft Office.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość szkoleń i rozwoju,

  • atrakcyjny pakiet socjalny, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wpłata dodatkowa pracodawcy na PPK

Informacje dodatkowe

1. przewidywany termin zatrudnienia: sierpień 2021

2. praca w pełnym wymiarze pracy