Oferta pracy

Technolog – Konstruktor

ASSA ABLOY Mercor Doors sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad terminową realizacją zleceń,

  • Weryfikacja zleceń pod względem merytorycznym i materiałowym,

  • Wsparcie technologów w planowaniu produkcji i koordynacji procesu zakupów,

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej w tym instrukcji stanowiskowych,

  • Analiza możliwości produkcyjnych i dostosowanie ich do zamówień,

  • Projektowanie indywidualnych rozwiązań dla klientów,

  • Identyfikowanie i rozwiązywania problemów jakościowych,

  • Wsparcie działu jakości w zakresie nadzoru nad produkcją,

  • Wsparcie techniczne dla działu produkcji, handlowego i realizacji.

Nasze wymagania

  • Doświadczanie na stanowisku technologa/konstruktora/inżyniera produkcji/inżyniera jakości w branży stolarki aluminiowej i/lub stalowej, min. 1 rok,

  • Biegła obsługa AutoCAD,

  • Umiejętność obsługi oprogramowania MS Office,

  • Znajomość zagadnień z zakresu planowania produkcji oraz optymalizacji przepływu materiałów,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe (inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn lub zbliżone),

To oferujemy

  • Zespół pasjonatów o szerokich kompetencjach,

  • Rozwój umiejętności zawodowych,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Telefon,

  • Laptop,

  • Umowa o pracę,

  • Premia kwartalna.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy Grupą ASSA ABLOY To nasi ludzie sprawiają, że jesteśmy światowym liderem w zakresie dostarczania rozwiązań kontroli dostępu. W zamian otwieramy przed nimi wszystkie drzwi. Zatrudniając blisko 50 000 pracowników w ponad 70 różnych krajach pomagamy miliardom ludzi doświadczać dobrodziejstw bardziej otwartego świata. Nasze innowacje sprawiają, że wszelkiego rodzaju przestrzenie – fizyczne i wirtualne – są bezpieczniejsze i łatwiej dostępne.

Jako pracodawca doceniamy efekty pracy bardziej niż posiadane tytuły czy życiorys. Z nami możesz rozwijać swoją karierę w zgodzie ze swoimi aspiracjami i naszymi ambicjami, w oparciu o konstruktywne informacje zwrotne, pakiet szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego. Nasi pracownicy starają się myśleć szeroko by móc działać bardziej kompleksowo w obszarach, w których to działanie przynosi największe efekty. Zachęcamy ich do tego, by chcieli podejmować działania na szczeblu lokalnym, regionalnym, a nawet globalnym.

Witając nowe osoby na naszym pokładzie, pragniemy, aby nasze zespoły były zróżnicowane i zintegrowane, cenimy również doświadczenie i umiejętność patrzenia na zagadnienia z różnych perspektyw.

Przewiń do profilu firmy