Ta oferta pracy jest nieaktualna od 296 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog - konstruktor

  • Małkinia Górna (pow. ostrowski), Ostrów Mazowiecka, mazowieckie
  • Specjalista
  • 27.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    B.D. ART SP. Z O.O. SP. K.

    Firma BD Art. – polski producent ram, luster, działający w branży obróbki drewna w chwili obecnej poszukuje kandydatów do pracy w dziale technologicznym na stanowisko

    Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka (okolice), Małkinia Górna (pow. ostrowski)
    Region: mazowieckie

    Zadania, które będziesz wykonywał:

    • Tworzenie i aktualizowanie receptur oraz schematów produkcyjnych w systemie ERP;
    • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji produkcyjnej;
    • Nadzór, jak i weryfikacja procesów produkcyjnych;
    • Udział we wdrażanie nowych produktów oraz technologii;

    Jeśli posiadasz:

    • wykształcenie techniczne;
    • doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale technologicznym w firmie produkcyjnej;
    • bardzo dobrą umiejętność obsługi programów komputerowych – AutoCad, SolidWorks, MS Office;
    • znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację;
    • umiejętność czytania rysunku technicznego;
    • wysokie kompetencje analityczne, komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole;
    • samodzielność, determinację i chęć dalszego rozwoju w dziale technologicznym,

    Co możemy zaoferować:

    • umowę o pracę;
    • realne szanse rozwojowe w dziale technologicznym;
    • wynagrodzenie stałe połączone z system premiowym;
    • możliwość skorzystania z programu Multisport;
    • dodatkowe ubezpieczenie NW;

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BD Art sp. z o.o. sp..k. z siedzibą w Wołominie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest BD Art sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Wołominie przy ul. Partyzantów 50. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.