Oferta pracy

Technolog-Konstruktor

Beckmann Volmer Technology Sp. z o.o. O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy firmą z 65 letnim doświadczeniem produkująca konstrukcje stalowe dla międzynarodowych korporacji dostarczających zaawansowane technologicznie wyroby m.in. dla branży energetyki wiatrowej, konstrukcji off-shore oraz maszyn budowlanych. Wyróżniamy się od innych firm stabilną pozycją na rynku oraz innowacyjnym podejściem do produkcji opartym o seryjność.

Opis stanowiska:

  • Konstruowanie przyrządów produkcyjnych i elementów logistyki wewnętrznej
  • Wykonywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej produkowanych wyrobów
  • Wsparcie produkcji nad przydzielonym wyrobem od strony konstrukcyjno-technologicznej
  • Kontakt z koncernami międzynarodowymi oraz uczestnictwo w uzgodnieniach technicznych w zakresie przygotowania produkcji
  • Wdrażanie i udział w projektach: SMED, VSM, FMEA, 5S
  • Współpraca z innymi działami m.in. Produkcja, Dział Konstrukcyjny, Dział Jakości, Dział Planowania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budowa maszyn, spawalnictwo, mechatronika, itp.)
  • Bardzo dobra znajomość zasad rysunku technicznego
  • Bardzo dobra znajomość środowiska CAD 2D/3D (preferowane: Inventor, AutoCAD)
  • Doświadczenie na stanowisku konstruktora lub technologa w branży mechanicznej min. 2 lata
  • Znajomości zagadnień  obróbki skrawaniem, spawalnictwa i powłok ochronnych  w tym znajomość powszechnie obowiązujących norm,
  • Mile widziana dobra znajomości języka angielskiego/technicznego w mowie i piśmie (lub innego np. niemieckiego),
  • Doświadczenie w sporządzaniu wycen projektów oraz w sporządzaniu dokumentacji technologicznej będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Współpracę z zespołem wysokiej klasy specjalistów, możliwość zdobycia doświadczenia,
  • Możliwość  poszerzania swojej wiedzy poprzez szkolenia oraz rozwój zawodowy

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy