Oferta pracy

Technolog - Konstruktor

Fludra Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Specjalista (Mid / Regular)
Fludra sp. z o.o. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu obróbki metali. W skład naszej oferty wchodzi między innymi wycinanie laserem, gięcie blach, obróbka skrawaniem, spawanie oraz malowanie proszkowe. Na rynku jesteśmy już od 90 lat. W związku ze stałym rozwojem, chcemy zwiększyć naszą załogę.
Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

OPIS STANOWISKA:

  • Tworzenie dokumentacji technicznej,
  • Opieka merytoryczna w trakcie procesu produkcji, wdrażanie optymalnych rozwiązań technicznych i technologicznych
  • Opracowywanie zapytań ofertowych,
  • Rozwiązywanie problemów dotyczących technologii produkcji i wprowadzanie usprawnień
  • Tworzenie programów na maszyny sterowane numeryczne.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika budowa maszyn, mechatronika),
  • Min. 5 lat doświadczenia pracy w dziale technicznym,
  • Umiejętność organizowania pracy zespołu i egzekwowania zadań
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i rzetelność w realizacji powierzonych zadań
  • Znajomość oprogramowania SolidWorks,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość nowoczesnych metod wytwarzania (cięcie laserowe, obróbka plastyczna, spawanie, skrawanie CNC).

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – wiemy, że za dobrze wykonaną pracę należy się odpowiednia zapłata,
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę – stabilność to podstawa ,
  • Możliwość zatrudnienia od zaraz – naprawdę szybko się rozwijamy,
  • Prywatną opiekę medyczną - by nie tracić swojego prywatnego czasu w kolejkach do lekarzy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego – zależy nam na Twoim rozwoju,
  • Dodatkowe premie produkcyjne - potrafimy docenić Twoje zaangażowanie,
  • Dodatkowa premia za przepracowane lata – zależy nam na długiej współpracy,
  • Dostęp do programu Multisport – nie samą pracą żyje człowiek,
  • Zwrot kosztów dojazdu do pracy – fajnie, co?
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Więcej informacji pod numerem telefonu 602 117742
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy