Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog/ Konstruktor (produkcja konstrukcji stalowych dla przemysłu motoryzacyjnego)

DELTA TRANS TRANSPORTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Chorzowska 134B

Świętochłowice

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych

  • Tworzenie procesu technologicznego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Praktyczna znajomość oprogramowania CATIA

  • Wiedza w zakresie produkcji konstrukcji stalowych

  • Znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego mile widziana

To oferujemy

  • Pracę przy realizacji ciekawych, międzynarodowych projektów technicznych

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • opcję grupowego ubezpieczenia na życie

  • pakiet benefitów pozapłacowych

  • dodatkowo: laptop, telefon służbowy, parking dla pracowników

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

Grupa Delta Trans do nowego projektu produkcyjnego poszukuje osoby na stanowisko:

Technolog/ Konstruktor (produkcja konstrukcji stalowych dla przemysłu motoryzacyjnego) - praca w Świętochłowicach

Przewiń do profilu firmy