Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog - Konstruktor - Projektant linii przemysłowych

Bio2materials sp. z o.o.O firmie

8 00010 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Ludwika Rydygiera 8
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Bio2materials sp. z o.o.

Ludwika Rydygiera 8

Warszawa

Jesteśmy firmą produkującą nowoczesne materiały kompozytowe z biosurowców, która zajmuje się tworzeniem nowych produktów zgodnych z zasadami biogospodarki w oparciu o model gospodarki cyrkularnej. Wykorzystujemy organiczne produkty odpadowe i biosurowce przemysłu rolno-spożywczego i przekształcamy je technologicznie w wysokiej jakości materiały, które są przyjazne dla środowiska.

Aktualnie poszukujemy do zespołu technologa posiadającego kompetencje i wiedzę z zakresu projektowania maszyn i linii procesowych,, który wspólnie z nami chce tworzyć zrównoważone i ekologiczne materiały.

NIEZBĘDNE WYKSZTAŁCENIE:

  • wyższe techniczne,
  • preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne.

POTRZEBNE UMIEJĘTNOŚCI:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
  • doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu przemysłowych linii technologicznych z zakresu produkcji materiałów i/lub gotowych produktów o zbliżonej charakterystyce do wyrobów skórzanych lub tekstylnych,
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów rozwojowych optymalizacji funkcjonowania linii przemysłowych,
  • umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej,
  • umiejętność kompleksowego podejścia do wykonywanych zadań,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dokładność w działaniu,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • prawo jazdy kategorii B.

OBOWIĄZKI:

  • dobór oraz projektowanie elementów maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującymi normami i dyrektywami;
  • współpraca z firmą technologiczną w zakresie projektu oraz budowy linii prototypowych.
  • współpraca z pracownikami działu B+R w obszarze doboru metod oraz warunków związanych z procesem produkcyjnym
  • przygotowywanie projektów konstrukcyjnych na potrzeby działu produkcyjnego;
  • nadzór konstrukcyjny i technologiczny nad produkowanymi wyrobami poprzez ścisłą współpracę z działem produkcji oraz działem montażu;
  • analiza zagadnień mechanicznych związanych z funkcjonowaniem linii przemysłowej przetwarzającej odpady organiczne pochodzenia rolno-spożywczego w kierunku materiałów funkcjonalnych;
  • przygotowania dokumentacji technicznej linii produkcyjnej.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub b2b,
  • możliwość rozwoju osobistego i doskonalenia zawodowego,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
  • ciekawą pracę w zespole zajmującym się rozwojem i wdrażaniem innowacji procesowych i produktowych.

Ogłoszenie archiwalne