Logo Pracuj.pl

Technolog / Konstruktor

PPUH SUPRON 3 Sp. z o.o.O firmie

PPUH SUPRON 3 Sp. z o.o.

Sadownicza 6

Wośniki

Radom

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy komputerze, opracowywanie dokumentacji technicznej w zakresie konstrukcji i technologii wytwarzania wyrobów metalowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne kierunkowe: mechanika i budowa maszyn
  • wysoki poziom samodzielności, dobra organizacja czasu pracy, kreatywność
  • znajomość rysunku technicznego z zakresu mechaniki maszyn oraz czytania dokumentacji konstrukcyjnej
  • znajomość programów do tworzenia dokumentacji technicznej (AutoCad, IronCad)
  • doświadczenie zawodowe przy projektowaniu elementów mechanicznych i wyrobów z blachy
  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • premię uznaniową,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • miłą atmosferę pracy

P.P.U.H. „SUPRON 3” Spółka z o.o. działa od 1992 roku. Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji sprzętu przeciwpożarowego i bhp. Świadczymy także usługi w zakresie instalowania, przeglądów

i napraw sprzętu ppoż. Naszymi wiodącymi produktami są hydranty wewnętrzne, prądownice hydrantowe, węże przeciwpożarowe do motopomp oraz węże ssawne.

Technolog / Konstruktor, Sadownicza 6, Wośniki, Radom