Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog – Konstruktor

Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o.

Władysława Sikorskiego 38

Świebodzice

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej zgodnie z odpowiednimi przepisami i normami

  • Przygotowywanie specyfikacji materiałowej, dobieranie elementów montażowych

  • Sporządzanie dokumentacji produkcyjnej zgodnie ze specyfikacją techniczną i określonymi standardami zakładu

  • Przygotowywanie instrukcji i procedur technologicznych

  • Przygotowywanie prezentacji technicznych dla konstruowanych i wdrażanych do produkcji wyrobów

  • Wsparcie techniczne dla działów produkcji w procesie wytwarzania wyrobów

  • Współpraca z klientami w zakresie wdrażania wyrobów oraz usuwania niezgodności

  • Nadzór nad dokumentacja techniczną

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane kierunki: energetyczny, mechaniczny (Budowa Maszyn)

  • Mile widziana wiedza dotycząca wymienników ciepła i procesów wymiany ciepła

  • Bardzo dobra znajomość i umiejętność obsługi programów CAD (AutoCad, Inventor, Solidworks)

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację

  • Znajomość i programów MS Office

  • Samodzielny, komunikatywny styl pracy

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • Premie do 7 % wynagrodzenia miesięcznego

  • Świadczenia świąteczne i inne świadczenia socjalne

  • Stabilne zatrudnienie – na podstawie umowy o pracę na pełny etat

  • Praca od poniedziałku do piątku

  • Pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach

  • Profity pieniężne za polecenie pracownika w ramach Programu Rekomendacji

  • Stabilną pracę w dobrze prosperującej firmie o zasięgu międzynarodowym

  • Uczestnictwo w szkoleniach specjalistycznych

  • Opiekę medyczna Luxmed finansowaną przez Pracodawcę

Firma Kelvion Machine Cooling Sp z o.o. z siedzibą w Świebodzicach specjalizująca się w produkcji przemysłowych wymienników ciepła wraz z instalacją elektryczną dla wentylatorów, grzałek elektrycznych i szaf elektrycznych ze sterownikami.

Przewiń do profilu firmy