Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog - Konstruktor

Czmuda Group Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie dokumentacji i wymagań technicznych związanych z realizacją projektów

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej, w tym rysunków warsztatowych

  • Rozwiązywanie bieżących problemów technologiczno-konstrukcyjnych

  • Współpraca z komórkami organizacyjnymi firmy oraz z Klientami zewnętrznymi

  • Nadzór nad terminową realizacją zleceń produkcyjnych

  • Wsparcie w przygotowaniu ofert techniczno-cenowych oraz w planowaniu produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie o kierunku technicznym (mile widziane wyższe)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata

  • Umiejętność obsługi programów AUTOCAD, SOLIDWORKS

  • Znajomość zagadnień z zakresu planowania produkcji oraz optymalizacji przepływu materiałów

  • Skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Kreatywność, dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Praca w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca w młodym, dynamicznym zespole

  • Motywujące wynagrodzenie wraz z systemem premiowym

  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych w oparciu o system szkoleniowy

  • Niezbędne narzędzia do pracy

Dołącz do firmy CZMUDA GROUP Sp. z o.o., która jest wiodącym producentem oznakowania drogowego. Spółka prowadzi działalność w obszarze projektowania i produkcji innowacyjnych rozwiązań dla branży drogowej, kolejowej oraz przemysłu energetycznego

Miejsce pracy:

Dobre Miasto, woj. warmińsko-mazurskie

Docelowo Małdyty, woj. warmińsko-mazurskie

Przewiń do profilu firmy