Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog - Konstruktor

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HMY POLSKA Sp. z o.o.

    HMY Polska Sp. z o.o. to polski oddział HMY Group będącej liderem w wyposażaniu powierzchni handlowych z najbardziej kompleksową ofertą na rynku (obejmującą projektowanie, produkty realizowane na specjalne zamówienie jak i wyroby standardowe, wsparcie technologiczne oraz produkcję elementów metalowych, drewnianych, wyrobów z tworzyw sztucznych, szkła, etc. Dodatkowo świadczącą usługi w zakresie logistyki i montażu). Grupa HMY posiada fabryki i biura w Europie, Ameryce Płd., Środkowym wschodzie oraz Azji.

    Zachęcamy do obejrzenia naszej grupowej strony internetowej.
    www.hmy-group.com

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • analiza produktów i założeń konceptów meblowych,
    • przygotowanie dokumentacji technicznej (Solid Works),
    • opracowanie kosztorysu wyposażenia meblowego (Excel),
    • kontakt z Dostawcami i negocjacje zakupowe,
    • wdrożenie wyrobów do produkcji,
    • wizyty kontrolne, nadzór i weryfikacja fazy wdrożeniowej,
    • wprowadzanie korekt do dokumentacji oraz założeń kosztowych.

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • wiedzy praktycznej z zakresu obróbki materiałów drewnopochodnych, metali i tworzyw sztucznych,
    • biegłej znajomości obsługi programu: Solid Works,
    • znajomości obsługi programów: AutoCad, Excel,
    • kierunkowego wykształcenia: technologia drewna,
    • kilkuletniego doświadczenie na powyższym stanowisku i zbliżonym zakresie obowiązków,
    • znajomości języka angielskiego,
    • prawa jazdy kat. B,
    • samodzielności w działaniu i podejmowanych decyzjach,
    • dokładności i odpowiedzialności.

    Dodatkowe atuty:

    • zacięcie projektowe i chęć realizacji własnych pomysłów,
    • znajomość dodatkowego obcego języka (niemiecki, francuski, ...),
    • otwartość na nowe technologie i materiały.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • unormowany czas pracy oraz dodatkowe benefity,
    • pracę w zespole pasjonatów i ekspertów,
    • międzynarodową formułę realizowanych projektów dla znanych światowych marek,
    • możliwość realizacji własnych inicjatyw i pomysłów,
    • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej będącej liderem w branży retail,

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez HMY Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest HMY Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 01-864, przy ul. J.Kochanowskiego 49A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.