Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog – Konstruktor

Świebodzin Fabryka Okien Drewnianych LINE

75

Wilkowo (pow. świebodziński)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i opracowywanie dokumentacji produkcyjnej

  • kontrola techniczna ofert handlowych przygotowywanych przez handlowców

  • aktywna współpraca z działem produkcji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (również studenci)

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • doświadczenie w sporządzaniu projektów stolarki drewnianej min. 1 rok

  • znajomość programu AutoCad

  • znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziana umiejętność programowania maszyn CNC

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne zarobki

  • możliwość rozwoju

Firma Świebodzin Fabryka Okien Drewnianych Line Sp. z o. o. jest producentem okien i drzwi drewnianych funkcjonującym na rynku od 1991 roku.

Wieloletnie doświadczenie umożliwiło nam produkcję stolarki okiennej zgodnie z najwyższymi normami i jakością. Produkujemy drewniane okna tradycyjne, nowoczesne, stylowe i zabytkowe, a także okna drewniano-aluminiowe oraz drzwi drewniane zewnętrze i ogrody

zimowe.

Dbając o ciągły rozwój i wdrażając innowacyjne rozwiązania poszukujemy pracownika na stanowisko: Technolog – Konstruktor.

Przewiń do profilu firmy