Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog - Konstruktor

ALNOR Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Aleja Krakowska 10

Wola Mrokowska (pow. piaseczyński)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie narzędzi i stanowisk do obróbki blachy zgodnie z otrzymanymi założeniami,

  • poszukiwanie nowych rozwiązań usprawniających proces produkcji,

  • prezentacja koncepcji,

  • udział w projektach inwestycyjnych,

  • współpraca z innymi działami firmy w trakcie montażu, uruchomienia i eksploatacji nowych maszyn i urządzeń,

  • kontakt z dostawcami i podwykonawcami komponentów podczas realizacji projektów,

  • udział w szkoleniach.

Nasze wymagania

  • biegła znajomość programów do projektowania 3D np.: Solid Works, Inventor,

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn oraz czytania schematów elektrycznych,

  • znajomość układów pneumatycznych oraz hydraulicznych,

  • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane z zakresu automatyki przemysłowej, mechatroniki lub mechaniki,

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • stabilną pracę w wiodącej firmie z branży HVAC specjalizującej się w nowoczesnych systemach wentylacji,

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Jesteśmy wiodącą firmą w Polsce w zakresie produkcji i dystrybucji elementów wentylacyjnych.

Swoją ofertę kierujemy głównie do dystrybutorów i firm wykonawczych.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

Wola Mrokowska (przy trasie E7 Kraków-Warszawa)