Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog-Konstruktor - wsparcie SAP

Borne Furniture Sp. z o.o.

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie dokumentacji technologicznej i konstrukcyjnej

  • Opracowywanie założeń materiałowych dla nowych produktów

  • Nadzór nad dokumentacją technologiczną

  • Nadzorowanie procesu wprowadzania zmian w produktach

  • Współpraca z innymi działami w organizacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowana Technologia Drewna

  • Znajomość konstrukcji oraz technologii produkcji mebli skrzyniowych

  • Znajomość Autodesk: Autocad, Inventor

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Znajomość MS Office, zaawansowany MS Excel

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

  • Współpraca przy wdrożeniu i utrzymaniu modułu SAP VC

  • Gotowość szkolenia z zakresu tworzenia BoM dla nowych produktów

Mile widziane

  • Znajomość systemów ERP

  • Znajomość CNC woodWOP

  • Znajomość ISO 9000 ISO 14000

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony

  • Wysokie wynagrodzenie adekwatne dla stanowiska

  • Prywatna opieka medyczna LUXMED, karty MULTISPORT , korzystne ubezpieczenie na życie i zdrowie UNIQA

  • Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji (umowy na finansowanie dokształcania)

  • Bogaty pakiet socjalny- świadczenia świąteczne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne