Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog/ Kontroler Jakości

Sanpro Synergy Sp. z o.o.

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kontrola procesów technologicznych

  • współudział w tworzeniu dokumentacji technologicznej

  • modyfikacja technologii w celu poprawy jakości produktów

  • raportowanie wykrytych nieprawidłowości w procesie produkcji

  • prowadzenie dokumentacji i zapisów jakościowych

  • przygotowanie prób do badań mikrobiologicznych i chemicznych

  • bieżący udział w audytach i kontrolach na terenie zakładu

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży FMCG

  • wykształcenie średnie: wiedza z zakresu towaroznawstwa, technologii żywności, kontroli jakości, biologii i/lub pokrewne

  • gotowość do pracy w branży spożywczej, na hali produkcyjnej, w systemie zmianowym

  • znajomość systemów HACCP

  • zdolności analityczne, dokładność

  • umiejętność egzekwowania i przestrzegania ustaleń

  • obsługa komputera (pakiet MS Office: Word i Excel)

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio pod firmą klienta

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

  • rozwój zawodowy i szkolenia

Sanpro Synergy to zespół ludzi zajmujących się outsourcingiem usług HR w obszarze przemysłu, logistyki dla branży spożywczej proponując naszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management

Przewiń do profilu firmy