Ta oferta pracy jest nieaktualna od 119 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog - Kontroler Jakości

  • Polanowo (pow. pilski), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 22.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Producent Karmy dla Zwierząt w związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukuje
    odpowiednich kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Polanowo (pow. pilski)

    Opis stanowiska:

    • Kontrolowanie jakości wyrobów we wszystkich fazach produkcyjnych oraz kontrola produktu gotowego,
    • Przygotowywanie dokumentacji technologicznej, specyfikacji nowych produktów z uwzględnieniem wymagań jakościowych i prawnych,
    • Kontrola i weryfikacja procesów technologicznych,
    • Nadzór technologiczny podczas wdrożeń nowych produktów.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe: technologia żywności),
    • Znajomość zagadnień technologii produkcji konserw sterylizowanych,
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • Wysokie zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
    • Doskonałej organizacji pracy, zdecydowania oraz samodzielności w działaniu,
    • Znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • Praca w szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie,
    • Przyjazną atmosferę pracy,
    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
    • Stabilność zatrudnienia,
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

    Osoby zainteresowane ofertą i spełniające kryteria, proszone są o przesłanie swojej aplikacji
    za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883)".

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami