Logo Pracuj.pl

Technolog - Kontruktor

Planika Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Konstrukcja kominków
  • Tworzenie prototypów
  • Tworzenie i wdrażanie technologii, przyrządów

Nasze wymagania

  • Znajomość programów CAD 3D - preferowany Solid Works
  • Wykształcenie technicznego
  • Chęć do podejmowania wyzwań, wprowadzania zmian i usprawnień

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w przyjaznym, zaangażowanym zespole
  • Wpływ na działania firmy
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Wspieranie rozwoju osobistego
  • Partnerskie stosunki i luźną atmosferę

O nas

Firma Planika Sp. z o.o jest liderem rynku inteligentnych rozwiązań z prawdziwym ogniem dekoracyjnym. Jako zwycięzca konkursu „Lider Eksportu Pomorza i Kujaw w 2017 r.” możemy pochwalić się partnerstwami dystrybucyjnymi i luksusowymi realizacjami na całym świecie.

Praca u nas to szansa na dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i technologii oraz ciągłe zdobywanie nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w unikalnych projektach międzynarodowych.

W związku z intensywnym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Technolog - Konstruktor.

Technolog - Kontruktor, Bydgoszcz