Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog Kosmetyczny

Mokosh Didiuk Sp.k.O firmie

Mokosh Didiuk Sp.k.

Dolna 14

Kazuń Nowy (pow. nowodworski)

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie prób i opracowywanie nowych receptur kosmetyków oraz opracowywanie właściwej technologii produkcji

  • opracowywanie deklaracji marketingowych kosmetyków

  • nadzór nad dokumentacją produktową i dbanie o jej zgodność z obowiązującymi zapisami procedury GMP

  • praca przy produkcji kosmetyków, kontrola procesu produkcyjnego pod kątem zgodności z GMP, oznaczanie partii produkowanych kosmetyków i kontrola jakości

  • monitorowanie zmian w rozporządzeniach dotyczących prawa kosmetycznego

  • poszukiwanie ciekawych surowców kosmetycznych, analiza ofert dostawców surowców i dokonywanie zamówień surowców za zgodą Głównego Technologia

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne, biotechnologiczne lub pokrewne

  • doświadczenie w pracy przy opracowywaniu receptur kosmetyków najlepiej w firmie produkującej kosmetyki naturalne

  • znajomość procesów produkcji kosmetycznej i rozporządzeń dotyczących prawa kosmetycznego

  • znajomość branży kosmetycznej, wiedza na temat surowców kosmetycznych i aktualnych trendów

  • znajomości obsługi programu Microsoft Office Excel

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, a także dokładność i skrupulatność w pracy

  • kreatywność i inicjatywa w działaniu, otwartość na wyzwania

To oferujemy

  • ciekawą, rozwojową i pełną wyzwań pracę

  • pracę w zespole zaangażowanych i przyjaznych ludzi, którzy tworzą zgraną paczkę

  • pakiet szkoleń, uczestnictwo w konferencjach

  • niezbędne narzędzia pracy i dodatkowe świadczenia (dofinansowanie karty Multisport, pakiet kosmetyków, laptop, telefon komórkowy, dodatkowy czas na dojazdy dla osób dojeżdżających z Warszawy)

Mokosh Cosmetics to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się firm na rynku. Jesteśmy nie tylko producentem kosmetyków naturalnych, eksporterem, czy organizacją zaangażowaną w sprawy ekologii. Jesteśmy przede wszystkim Zespołem Zaangażowanych Pasjonatów, ludzi którzy kochają swoją pracę i szanują się nawzajem. Obecnie szukamy osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu i nie boją się wyzwań, a także biorą odpowiedzialność za swoje czyny.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszej firmie? Wejdź na www.mokosh.pl

Przewiń do profilu firmy

Gdzie mieści się siedziba Mokosh?

W Kazuniu Nowym pod Nowym Dworem Mazowieckim, ok. 20 km od Warszawy. Łatwy dojazd E77. Osoby dojeżdżające do pracy z Warszawy mają częściowo czas dojazdu rozliczany z dnia pracy.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami, które zaprosimy na rozmowę.