Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog Kosmetyczny

MAŁGORZATA MARCINKOWSKA-DEC "MARGO - COSMETICS"

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Kobierzyńska 219A

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowych receptur kosmetycznych i opracowywanie technologii do produkcji kosmetyków,

  • Przygotowanie receptur do wdrożenia produkcyjnego oraz nadzór przy pierwszych produkcjach przemysłowych,

  • Nadzór nad dokumentacją produktową i dbanie o jej zgodność z obowiązującymi przepisami prawa oraz zapisami procedury GMP,

  • Przygotowanie dokumentacji do Raportu Bezpieczeństwa,

  • Przygotowanie dokumentacji i rejestracja produktów w bazie CPNP,

  • Poszukiwanie nowych ciekawych i skutecznych surowców kosmetycznych,

  • Bezpośrednia współpraca z Działem Produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie technologii chemicznej

  • Znajomość surowców używanych do produkcji kosmetyków oraz procedur postępowania z surowcami

  • Znajomość norm GMP

  • Znajomość ustawy o kosmetykach

  • Umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność w działaniu, skrupulatność

  • Dobra organizacja pracy, dokładnośc, komunikatywność oraz umiejętność pracy w grupie

  • Znajomości obsługi programu Microsoft Office Excel, Word

  • Zainteresowanie kosmetyką kolorową i znajomość najnowszych trendów,

  • Komunikatywność,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1

To oferujemy

  • ciekawą rozwojową pracę pełną wyzwań,

  • prace w przyjaznym zespole i miłej atmosferze,

  • przyjazne szefostwo,

  • pakiety potrzebnych szkoleń,

  • opcjonalnie pakiet medyczny,

O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmom z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji kosmetyków. Posiadamy markę własną Dessi Cosmetics docenioną przez świat makijażu. Realizujemy najbardziej wymagające zadania z zakresu kosmetyki profesjonalnej.