Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog Kosmetyczny

  • Kraków, Jawornik (pow. myślenicki), Myślenice, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PAESE jest polską marką kosmetyków o międzynarodowym zasięgu.

    „Naszą misją jest tworzenie i ciągłe udoskonalanie wyjątkowych produktów oraz usług, dzięki którym kobiety mogą czuć się piękniejsze i z większą pewnością eksponować swoje wewnętrzne wartości”

    Aby nadal wypełniać tą misje przeprowadzamy rekrutację na stanowisko
    TECHNOLOG KOSMETYCZNY
    W Jaworniku (pow. Myślenicki)
    Opis stanowiska:
    • Przeprowadzanie doświadczeń oraz badań na produktach,
    • Praca laboratoryjna, dotycząca opracowywania nowych produktów kosmetyki kolorowej,
    • Przygotowanie receptur pod wdrożenie produkcyjne, nadzór nad pierwszym
      uruchomieniem,
    • Opracowanie technologii (sposobu tworzenia) danego wyrobu kosmetycznego
      dla działu produkcji,
    • Kontrola bieżącej produkcji (opracowanie parametrów kontroli i sposobu ich sprawdzania,
      modyfikacja i optymalizacja procesu produkcyjnego),
    • Nadzór nad dokumentacją, sprawdzanie zgodności z obowiązującymi normami,
    • Monitorowanie zmian w rozporządzeniach dotyczących prawa kosmetycznego,
    • Przygotowywanie tekstów marketingowych oraz opisów na etykiety produktowe
    • Współpraca z kontrolą jakości i innymi działami firmy,
    • Reprezentowanie firmy na targach branżowych,
      udział w akcjach promocyjnych i szkoleniowych.
    Wymagania:
    • Doświadczenie w pracy jako technolog chemiczny / laborant
      w branży kosmetyki kolorowej
    • Wykształcenie wyższe: technolog chemiczny,
    • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
    • Znajomość branży kosmetycznej,
    • Kreatywność, zaangażowanie,
    • Znajomość obsługi programu Microsoft Office Excel.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie,
    • Możliwość spełnienia pasji i rozwoju,
    • Pracę w przyjaznym, energicznym, młodym zespole,
    • Podnoszenie swoich kwalifikacji i możliwość udziału w szkoleniach.
    Osoby zainteresowane współpracą z Naszą firmą proszone są
    o wysłanie CV.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Ponadto do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
    danych osobowych oraz pozostałe spółki powiązane kapitałowo, zawartych w ofercie pracy
    dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą
    z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 88”.