Oferta pracy

Technolog - kosmetyka biała

Silcare Spółka z o.o. sp. k.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Praca stacjonarna w Gorzowie Wielkopolskim

  • Tworzenie nowych receptur i optymalizacja procesu produkcji mas kosmetycznych ze szczególnym uwzględnieniem kosmetyki białej (balsamy, kremy, odżywki do włosów)

  • Sporządzanie i prowadzenie opisów, dokumentacji technologicznej, marketingowej oraz rejestracyjnej kosmetyków

  • Nadzór nad prowadzeniem prób technologicznych

  • Nadzór nad wdrożeniem do produkcji nowych produktów

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej zgodnie z GMP

  • Wykonywanie kalkulacji kosztów nowych wyrobów

  • Nadzór nad przepisami prawa w zakresie produkowanych wyrobów

  • Współpraca z działem produkcji, kontroli jakości i pozostałymi działami firmy w zakresie rozwiązywania zgłaszanych problemów dotyczących bieżącej produkcji, raportowanie i analiza odstępstw od założonych parametrów oraz wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych, udział w rozstrzyganiu spraw reklamacyjnych

Podział czasu pracy
80%

Praca w laboratorium

20%

Produkcja

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: technologia chemiczna, kosmetologia, biotechnologia

  • Warunek konieczny - doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane w branży kosmetycznej

  • Znajomość surowców kosmetycznych, przepisów dotyczących kart charakterystyk

  • Znajomość procesów technologicznych wykorzystywanych przy produkcji kosmetyków

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Pracę w nowoczesnym laboratorium

  • Autonomię w działaniu oraz możliwość realizacji pomysłów produktowych

  • Zniżki pracownicze, konkursy, programy motywacyjne, szkolenia

  • Możliwość uczestniczenia w zagranicznych targach i eventach

  • Pomoc w relokacji – dopłata do wynajmu mieszkania

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Poszukujemy pasjonatów otwartych na nowe możliwości, chcących tworzyć i kreować.

Od 2006 roku działamy na światowym rynku.

Oferujemy nowoczesne miejsce i narzędzia pracy, szkolenia, programy motywacyjne, nieograniczoną ilość kawy, herbaty i najlepszej energii 😊

Przewiń do profilu firmy