Krynica Vitamin S.A.

Technolog (kosmetyki)

Krynica Vitamin S.A.O firmie

  • Karkonoszy 8, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 20 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Karkonoszy 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie receptur i opracowywanie technologii do produkcji kosmetyków. Praca laboratoryjna, dotycząca opracowywania nowych produktów,

  • Przygotowanie receptur do wdrożenia produkcyjnego, nadzór przy pierwszych produkcjach przemysłowych,

  • Prowadzanie prób oraz badań na produktach,

  • Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do wdrożenia produktu na rynek

  • Nadzór nad dokumentacją i sprawdzanie zgodności z obowiązującymi normami prawnymi i wytycznymi UE.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne

  • Znajomość specyfiki produkcyjnej przemysłu kosmetycznego,

  • Profesjonalna wiedza specjalistyczna z zakresu technicznych i technologicznych aspektów produkcji,

  • Znajomość urządzeń procesowych

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Technologa Kosmetycznego w firmie kosmetycznej

  • Umiejętność tworzenia nowych formulacji kosmetycznych

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera

  • Wysokie umiejętności organizacyjne oraz interpersonalne

  • Umiejętność efektywnego i samodzielnego rozwiązywania problemów, dokładność i precyzja w działaniu, zaangażowanie

To oferujemy

  • Ciekawą rozwijającą pracę z dużą dozą samodzielności i odpowiedzialności

  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, doświadczenia i umiejętności oraz motywujący system premiowy

  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika z opcją płatnego rozszerzenia dla członków rodziny

  • Płatne ubezpieczenie grupowe na życie

  • Intensywny program wdrożenia nowego pracownika

  • Stabilną pracę w dynamicznym zespole w międzynarodowym środowisku

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Jesteśmy czołowym polskim producentem napojów bezalkoholowych i niskoalkoholowych (www.krynicavitamin.com). Dostrzegając potencjał do wzrostu i rozwoju biznesu rozszerzamy naszą działalność by móc zaproponować naszym klientom nowe produkty w zakresie ochrony zdrowia i higieny osobistej.

Przewiń do profilu firmy