Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog Kosmetyków

PROFIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

PROFIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Przemysłowa 34

Słupsk

Firma PROFIL Sp. z o.o. o ugruntowanej pozycji i wieloletnim doświadczeniu, świadcząca usługi pakowania usługowego, w związku z prężnym rozwojem i tworzeniem Działu Technologii w obszarze białej kosmetyki poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Tworzenie nowych receptur i optymalizacja procesu produkcji mas kosmetycznych ze szczególnym uwzględnieniem kosmetyki białej (balsamy, kremy, odżywki do włosów)
  • Sporządzanie i prowadzenie opisów, dokumentacji technologicznej, marketingowej oraz rejestracyjnej kosmetyków
  • Nadzór nad prowadzeniem prób technologicznych obywających się w zakładzie
  • Nadzór nad wdrożeniem do produkcji nowych produktów i technologii
  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur technologicznych produkowanych wyrobów
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej zgodnie z GMP
  • Wykonywanie kalkulacji kosztów nowych wyrobów
  • Nadzór nad przepisami prawa w zakresie produkowanych wyrobów
  • Współpraca z działem produkcji, kontroli jakości i pozostałymi działami firmy w zakresie rozwiązywania zgłaszanych problemów dotyczących bieżącej produkcji, raportowanie i analiza odstępstw od założonych parametrów oraz wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych, udział w rozstrzyganiu spraw reklamacyjnych

Profil kandydata:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: technologia chemiczna, kosmetologia, biotechnologia
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku – mile widziane w branży kosmetycznej
  • Znajomość surowców kosmetycznych, przepisów dotyczących kart charakterystyk
  • Znajomość pakietu MS Office w tym szczególnie MS Excel
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Dokładność
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dynamicznym, ambitnym zespole w stale rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość budowania nowego działu i najbliższego zespołu
  • Kartę sportową

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pośrednictwem przycisku „APLIKUJ”.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Profil Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Ogłoszenie archiwalne