Technolog kosmetyków - Wdrożeniowiec

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 21.11.2018
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 21.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • opracowywanie receptur nowych produktów kosmetycznych
    • prowadzenie prac badawczych w zakresie nowych wyrobów kosmetycznych
    • przygotowywanie materiałów i prób do badań
    • stała współpraca z działami związanymi z wdrożeniem wyrobu kosmetycznego
    • koordynacja współpracy z podmiotami pośredniczącymi w procesie produkcji
    • wyszukiwanie dostawców surowców
    • współpraca z dostawcami surowców i wytwórcami kontraktowymi

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne, biotechnologiczne, kosmetologiczne
    • znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja i analiza literatury fachowej)
    • wiedza z zakresu chemii kosmetycznej
    • umiejętność organizacji czasu, samodzielność i inicjatywa w działaniu
    • znajomość branży kosmetycznej i aktualnych trendów
    • kreatywność i umiejętności analitycznego myślenia
    • dokładność, rzetelność oraz chęć rozwoju
    • znajomość pakietu MS Office

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • pracę w miłej i rozwojowej atmosferze,
    • niezbędne narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych w przesłanym przeze mnie formularzu aplikacyjnym i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji."