Logo Pracuj.pl

Technolog Kosmetyków

NITAI Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

NITAI Sp. z o.o.

Pęgowska 100

Psie Pole

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie nowych produktów kosmetycznych,
  • projektowanie / specyfikowanie nowych funkcjonalności,
  • opieka i nadzór nad istniejącą grupą produktów,
  • analiza potrzeb rynkowych, działań konkurencji,
  • analiza potrzeb użytkowników,
  • aktywny udział w definiowaniu zmian, kierunków rozwoju,
  • opracowanie strategii rozwoju dla produktu,
  • negocjowanie i ustalanie warunków współpracy z producentami,
  • praca przy umowach między firmami,
  • nawiązywanie i rozwój kontaktów handlowych krajowych i zagranicznych,
  • współudział w tworzeniu wizerunku produktu, etykiet, opakowań, katalogów, cenników i ulotek,
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych produktowych,
  • składanie pierwszego zamówienia na wyrób gotowy – MOQ, Lead time, ETA/ETD.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Technolog kosmetyków,
  • znajomość zagadnień kosmetyki naturalnej w tym składników,
  • umiejętność samodzielnego realizowania projektów wdrożeniowych,
  • dokładność i skrupulatność,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację z kontrahentami.

To oferujemy

  • pracę w zgranym zespole pełnym zaangażowania, który czerpie satysfakcję ze swojej pracy,
  • dużą autonomię działania i realny wpływ na rozwój produktu,
  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem,
  • przyjazny team i nieformalną atmosferę pracy w zespole specjalistów,
  • udział w międzynarodowych projektach,
  • nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje.

Benefity

  • owoce
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • paczki świąteczne
  • dodatkowy urlop

Chcesz łączyć pracę z pasją? My to robimy!

Urzeczeni rytuałami pielęgnacyjnymi z wielowiekową tradycją, czerpiącymi z bogactwa przyrody, pół dekady temu założyliśmy markę Mohani.

Dziś jesteśmy wiodącym dystrybutorem kosmetyków naturalnych i ekologicznych środków czystości. Wyróżnia nas wiedza i doświadczenie, które przekłada się na umiejętność selekcjonowania wyjątkowych kosmetyków, entuzjastycznie przyjmowanych przez Klientów.

Ponieważ dynamicznie się rozwijamy, do naszego zespołu poszukujemy nowego ogniwa – Technolog Kosmetyków naturalnych, który weźmie pod opiekę nasze obecne produkty i zadba, by ich rodzina stale się powiększała, dając radość Klientom i Klientkom poszukującym zdrowej, naturalnej pielęgnacji.

Brzmi ciekawie? Świetnie! Lubimy entuzjastów i poszukujących wyzwań! Jeśli do tego pociąga Cię branża kosmetyków naturalnych, koniecznie aplikuj do nas!

Technolog Kosmetyków, Pęgowska 100, Psie Pole, Wrocław