Oferta pracy

Technolog

MPS International Sp. z o.o.O firmie

MPS International Sp. z o.o.

Bohaterów Warszawy 30

Koszalin

Jesteśmy firmą o profilu produkcyjno-usługowym. Nasza historia sięga ponad 25 lat. Rozwijamy się w trzech strategicznych kierunkach: produkcji kosmetyków, opakowań z tworzyw sztucznych oraz środków czystości, od lat z sukcesem zaspokajając wymagania Klientów krajowych i zagranicznych.

Technolog
Numer ref.: Numer ref. 01/2608/2020

Jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe techniczne (chemiczne, kosmetologiczne, farmaceutyczne lub pokrewne)
  • posiadasz co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży kosmetycznej lub farmaceutycznej
  • zawsze jesteś na bieżąco z najnowszymi trendami i badaniami rynkowymi
  • komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim

Dołącz do naszego zespołu i pracuj z pasją!

Twoje zadania będą związane z:

  • opracowywaniem receptur i technologii mas kosmetycznych (kosmetyka biała), medycznych, chemii gospodarczej
  • wdrażaniem nowych oraz optymalizacją już istniejących rozwiązań i procesów technologicznych
  • nadzorem nad przeprowadzanymi testami technologicznymi
  • nadzorem nad nowo uruchamianą produkcją oraz eliminacją przyczyn niezgodności

Z nami:

  • otrzymasz stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym oraz zagranicznym
  • będziesz miał możliwość uczestniczyć w ciekawych projektach i tworzeniu innowacyjnych produktów na rynek krajowy i zagraniczny
  • zyskasz możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
  • będziesz korzystać z atrakcyjnego pakietu benefitów
BENEFITY:
  • SZKOLENIA I ROZWÓJ
  • UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE
  • DOFINANSOWANIE
    DO WCZASÓW
  • UPOMINEK FINANSOWY
    PRZED BOŻYM NARODZENIEM
  • NIE PRACUJEMY
    W WIGILIĘ I SYLWESTRA
  • COROCZNE IMPREZY INTEGRACYJNE
  • IMPREZA MIKOŁAJKOWA
  • PACZKI BOŻONARODZENIOWE DLA DZIECI PRACOWNIKÓW
  • DARMOWE SZCZEPIENIA
  • BEZPŁATNY PARKING SAMOCHODOWY I ROWEROWY

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy