Oferta pracy

MPS International Sp. z o.o.

Technolog

MPS International Sp. z o.o.O firmie

Bohaterów Warszawy 30

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie receptur i technologii mas kosmetycznych (kosmetyka biała)

  • wdrażanie nowych oraz optymalizacja już istniejących rozwiązań i procesów technologicznych

  • nadzór nad przeprowadzanymi testami technologicznymi

  • nadzór nad nowo uruchamianą produkcją oraz eliminacja przyczyn niezgodności

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (chemiczne, kosmetologiczne, farmaceutyczne lub pokrewne)

  • co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży kosmetycznej lub farmaceutycznej

  • znajomość najnowszych trendów i badań rynkowych

  • język angielski na poziomie B2

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym oraz zagranicznym

  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach i tworzeniu innowacyjnych produktów na rynek krajowy i zagraniczny

  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

  • atrakcyjny pakiet benefitów

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • upominek finansowy przed Bożym Narodzeniem

  • nie pracujemy w Wigilię i w Sylwestra

  • darmowe szczepienia

  • impreza mikołajkowa

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży, świadczącą usługi kontraktowej produkcji kosmetyków i opakowań dla właścicieli marek kosmetycznych z całej Europy. Tworzymy wyroby od pomysłu do wdrożenia ich na rynek. Mamy cztery laboratoria i własny zakład produkcyjny.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje