Ta oferta pracy jest nieaktualna od 161 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog - Kosztorysant

  • Pszczółki (pow. gdański), Pruszcz Gdański, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-02-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Firma EURO-WELD jest firmą rodzinną, produkcyjną, świadczącą usługi w zakresie wykonawstwa rurociągów, zbiorników ciśnieniowych, parowników, wymienników ciepła, urządzeń i konstrukcji ze stali nierdzewnej. Wykonujemy projekty zgodnie z zamówieniem i dokumentacją klienta. Współpracujemy przede wszystkim z klientami ze Skandynawii i Europy Zachodniej przy projektach znajdujących zastosowanie m-in. w branżach offshore, morskiej, petrochemicznej, energetycznej, chemicznej, farmaceutycznej.

    EURO-WELD poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Pszczółki koło Pruszcza Gdańskiego

    Wymiar czasu pracy: pełen etat

    Zakres obowiązków:

    • Analiza zapytań ofertowych oraz wymagań klienta dotyczących projektu, również w języku angielskim
    • Wstępna ocena wykonalności projektu
    • Przygotowywanie wycen m.in. rurociągów, konstrukcji, urządzeń i instalacji przemysłowych
      oraz procesowych
    • Analiza ryzyka projektu i wstępna ocena techniczna
    • Analiza, współtworzenie założeń technologicznych, weryfikacja specyfikacji i wymagań klienta
      w odniesieniu do projektu w ścisłej współpracy w dziale operacyjnym
    • Kontakt z klientem w zakresie technicznym na etapie ofertowym
    • Przygotowywanie i kalkulacja ofert w oparciu o wypracowane rozwiązania lub dokumentację przetargową w tym:
      • Sporządzanie specyfikacji materiałów, komponentów i urządzeń do zapytań ofertowych
      • Przygotowywanie kosztorysu projektu w zakresie robocizny, materiałów i usług zewnętrznych
      • Kompletowanie ofert od poddostawców
      • Przygotowywanie harmonogramu realizacji oferty

    Wymagania:

    • Minimum 3 letnie doświadczenie w kosztorysowaniu lub realizacjach z zakresu instalacji i urządzeń przemysłowych oraz procesowych
    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i dokumentacji technicznej
    • Wiedza techniczna w obszarach: spawalnictwa, obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej blach / rur
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym terminologia techniczna
    • Biegła umiejętność obsługi komputera (środowisko MS Office / AutoCad)
    • Umiejętność pracy w zespole, przedsiębiorczość i inicjatywa
    • Zaangażowanie i pozytywne podejście do wyzwań

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
    • Grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach
    • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Elastyczne godziny pracy
    • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku
    • Udział w międzynarodowych projektach
    • Stanowisko do objęcia od zaraz

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.