Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog - Kosztorysant

TIOMANO firmie

TIOMAN

Ostaszewo 57E

Ostaszewo (pow. toruński)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie ofert kosztowych w odpowiedzi na zapytanie klienta

  • Sporządzanie kalkulacji procesów produkcyjnych i wycen produktów

  • Wyliczanie kosztów materiałowych, czasu operacji i kosztów roboczogodzin

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej

  • Kontakt z działem Produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie z branży stalowej

  • Znajomość programu AutoCad 2D/3D znajomość Solid Edge będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność tworzenia kalkulacji

  • Umiejętność czytania i wykonywania dokumentacji technicznej

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego/niemieckiego

  • Umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • Zaangażowanie, samodzielność, kreatywność

  • Znajomość zagadnień LEAN

To oferujemy

  • Odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Motywacyjny system wynagrodzeń

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kalifikacji

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Benefity

TIOMAN

TIOMAN - Firma Produkcyjno-Handlowa, Lider na Polskim rynku drogowych konstrukcji stalowych, elektroniki drogowej, znaków aktywnych, tablic i znaków, oraz urządzeń bezpieczeństwa drogowego. W związku z ciągłym rozwojem swojej działalności firma poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Ostaszewo (pow. toruński)

Przewiń do profilu firmy