Oferta pracy

Technolog - Kosztorysant

Dekpol Steel sp. z o.o.O firmie

Dekpol Steel sp. z o.o.

Gajowa 31

Pinczyn (pow. starogardzki)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie kalkulacji procesów produkcyjnych i wycen produktów

  • weryfikacja dokumentacji, zapytań ofertowych

  • analiza możliwości technicznych pod kątem realizacji projektów

  • opracowywanie procesów technologicznych na podstawie wycenianych wyrobów

  • opracowywanie rozwiązań podnoszących efektywność produkcji

  • sporządzanie analiz i raportów

Nasze wymagania

  • jesteś osobą spokojną, wyważoną, rzeczową

  • jesteś osobą otwartą na zmiany, na pracę w dynamicznie działającej firmie w procesie wdrażania zmian

  • posiadasz zdolność analitycznego myślenia, skrupulatność, dyspozycyjność, samodzielność

  • posiadasz cechy takie jak: komunikatywność, umiejętność współpracy zespołowej

  • wykształcenie wyższe, techniczne

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmach produkcyjnych (branża techniczna, stalowa lub pokrewne = znajomość procesów produkcyjnych

  • dobra znajomość procesów produkcyjnych

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • znajomość systemów klasy ERP (IFS, Streamsoft Prestiż)

  • znajomość oprogramowania CAD/ CAM

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B1/B2)

  • umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office (głównie Excel)

  • prawo jazdy kat. B (czynne)

Mile widziane

  • umiejętność programowania z wykorzystaniem VBA

  • znajomość branży maszynowej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej firmie u jednego z większych pracodawców w regionie

  • atrakcyjne warunki finansowe, adekwatne do doświadczenia oraz system premiowy

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, konferencje, kursy

  • pracę w rozwijającym się zespole oraz w przyjaznej atmosferze

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dekpol Steel sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Fundamentem naszych sukcesów jest potencjał zasobów ludzkich.

Przewiń do profilu firmy