Oferta pracy

Technolog

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie technologii wykonywania konstrukcji stalowych,

  • Opracowywanie list materiałowych,

  • Opracowywanie norm czasu wykonania operacji na podstawie normatywów,

  • Opracowanie operacji technologicznych cięcia, składania i spawania,

  • Opracowanie operacji obróbki konstrukcji spawanych,

  • Opracowanie założeń do projektowania specjalistycznego oprzyrządowania technologicznego,

  • Opracowanie specyfikacji wysyłkowych,

  • Bieżący nadzór nad opracowanymi technologiami wykonania konstrukcji stalowych podczas ich Realizacji na warsztacie,

  • Raportowanie do Kierownika Działu Technologii Produkcji wszelkich nieprawidłowości w realizacji procesów wykonania konstrukcji stalowych na warsztacie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie,

  • Znajomość programów AutoCAD oraz Excel,

  • Wymagane doświadczenie min. 2 lata jako technolog (branża stalowa lub pokrewne)

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

  • Podstawowa wiedza w zakresie metod oraz technologii spawania.

Mile widziane

  • Znajomość procesu produkcyjnego branży stalowej,

  • Znajomość branży kolejowej.

To oferujemy

  • Samodzielną pracę w stabilnej firmie,

  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń oraz rozwoju zawodowego,

  • Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,

  • Opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • karta Multisport

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A.

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A. jest specjalistyczną firmą budowlaną, mającą status generalnego wykonawcy. Swoim kontrahentom oferuje usługi w zakresie wykonawstwa i montażu wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych oraz montażu urządzeń, głównie dla przemysłu: cementowo-wapienniczego, energetycznego, hutniczego, chemicznego. Dodatkowo, spółka oferuje m.in. obsługę inwestorską, a także realizację obiektów ochrony środowiska.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą opcji APLIKUJ. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.